🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خاویار فیل ماهی

قیمت خاویار فیل ماهی یا بلوگا در ایران

قیمت خاویار فیل ماهی یا بلوگا در ایران بیشتر از نمونه های دیگر خاویار می باشد. زیرا این محصول از تولید کمتری برخوردار بوده و کیفیت آن بسیار زیاد است. از این رو باید در رابطه با مرغوبیت آن نیز دقت زیادی شود. امروزه بسیاری از تولید کننده های خاویار بر روی محصولاتی سرمایه گذاری می کنند که بازار بسیار خوبی دارند. به این ترتیب می توانند در تمامی فصول سال فروش آن را داشته و از میزان سودآوری آن راضی باشند.

به همین دلیل استخرهای پرورشی قبل از اقدام به خرید ماهیان خاویاری در مورد محصول نهایی و بازار فروش آن مطمئن شده و سپس اقدام خواهند نمود.
خاویار فیل ماهی یا بلوگا یکی از انواع معروفترین خاویار ست که در ایران تولید می شود. این خاویار که از دل فیل ماهی بدست می آید، امروزه در شرکت های تخصصی و شناخته شده تولید و بسته بندی می شود. لذا می توان شاهد فروش این محصول با قیمت مشخص بسته بندی شده و کیلویی در بازار بود.

انواع خاویار ایران

بلوگا

  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • طلایی

قیمت خاویار فیل ماهی ایران کیلویی چند؟

قیمت خاویار فیل ماهی از جمله مسائلی ست که در مورد این محصول مطرح بوده و باید در مورد آن اطمینان حاصل نمود. از این رو عرضه کننده ها و خریداران در هنگام انجام معامله در رابطه با یک نرخ مشخص توافق نموده و اقدام می کنند. در این رابطه می دانید با جناب آقای مهران فتحی کارشناسان فروش مجموعه رایبد خاویار نیز ارتباط بگیرید.

نحوه قیمت گذاری خاویار فیل ماهی

بسیاری از شرکت های تولید کننده با معرفی درجه کیفی خاویار فیل ماهی و البته در نظر گرفتن رنگ آن، اقدام به فروش می کنند. از این رو خریداران می توانند با همکاری آنها قیمت روز را در اختیار داشته باشند. همانطور که می دانید هر نوع خاویار گرید بندی شده و سپس قیمت گذاری می شود. خاویار بلوگا نیز اینگونه بوده و معمولا با درجه بندی زیر راهی بازار می گردد:

• تاپ
• رویال
• امپریال
• درجه یک
• درجه دو

تفاوت خاویار بلوگا تاپ، رویال و امپریال با درجه یک و دو

وقتی خاویار درجه بندی می شود، نوع صادراتی آن نیز به خوبی مشخص می شود. زیرا در بازار جهانی همیشه بهترین ها ارائه خواهد شد. خاویار تاپ، رویال و امپریال را می توان از جمله نمونه های صادراتی دانست که در بازار دیگر کشورها با استقبال خوبی همراه است. اما خاویار درجه یک و دو را می توان با فروش بهتری در بازار داخلی همراه دید.

قیمت خاویار فیل ماهی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *