🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تولید بچه ماهی خاویار

مراکز تولید بچه ماهی خاویار

مراکز تولید بچه ماهی خاویار که تکثیر و بازسازی ذخایر ماهیان خاویاری را بر عهده دارند، به مرور به تعداد آن ها افزوده می شود. جهت خرید بچه ماهی خاویار با قیمت مناسب، حتما با مراکز معتبر ارتباط بگیرید.

با توجه به افزایش تولید ماهی های خاویاری در ایران، پرورش این نوع ماهی به استخر خانه ها نیز رسیده است. و به خوبی در استخر خانه ها، این ماهی بسیار باارزش را تولید می کنند. این خود باعث افزایش راندمان تولید و سودآوری بیشتر برای ایران خواهد شد. البته تولید کننده های بزرگ نیز پرورش بچه ماهی های خاویاری را در تعداد بالا در استخر های کاملا آماده شده پرروش می دهند.

بچه ماهی خاویار

خاویار دارای گونه های مختلفی است، که هر کدام از بچه ماهی های این گونه ها با روش های پرورشی متفاوت و تغذیه های نسبتا متفاوت نسبت به هم، پرورش داده می شود. در چند سال اخیر در ایران خرید و فروش بچه ماهی خاویار، افزایش یافته است و می توان اذعان داشت که در سال های آینده، ایران در این زمینه سود های خوبی را به دست خواهد آورد.

روش نوین تولید بچه ماهی خاویار

در استان گیلان با استفاده از روش های نوین و ابتکاری موفق شدند، تا تولید و تکثیر بچه فیل ماهی را در فصل خارج از تکثیر، تولید داشته باشند. این روش های نوین به ایران کمک بزرگی خواهد کرد، تا در این شغل پرسود، که کشور های مختلفی خواهان خاویار ایران هستند، به مرور زمان پیشرفت داشته باشند. نتایج تمامی این اقدامات در ایران، حفظ نسل گونه های مختلف ماهیان خاویاری خواهد شد.

انواع مواد غذایی که بچه ماهیان خاویاری مصرف می نمایند

• انواع پودر ماهی باکیفیت
• کنجاله سویا
• کنسانتره های پروتئینی
• آرد گندم
• گلوتن گندم
• گلوتن ذرت
• ژلاتین
• روغن های گیاهی و ماهی
• مکمل های معدنی و ویتامینه
• و…

قیمت خرید بچه ماهی خاویاری

قیمت بچه ماهی خاویاری به گونه های مختلف آن و سن و وزن آن بستگی دارد. هر کدام از این پارامترها، از مهمترین عوامل در تعیین قیمت ماهی های خاویاری خواهد بود. لیست قیمت انواع بچه ماهی خاویاری را از کارشناس سایت می توانید دریافت کنید.

تولید بچه ماهی خاویار

مرکز تولید بچه ماهی خاویار در ایران

این مرکز تولید، در زمینه پرورش و تکثیر انواع بچه ماهیان خاویار و همچنین فروش بهترین خاویار فعالیت دارد. شما بهترین نوع بچه ماهی خاویار برای پرورش را، می توانید از این مرکز تولید، با قیمت های مناسب، خریداری کنید. در هر نقطه کشور که باشید، می توانید سفارشات خود را به راحتی از طریق سایت ها انجام دهید.

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *