مرکزهای تولید خاویار در کشور
خاویار ایرانی

شرکت های تولید خاویار در ایران

شرکت های تولید خاویار در ایران تعداد اندکی می باشد. تمامی شرکت های پرورش خاویار در ایران همدیگر را می شناسند و با یکدیگر همکاری می نمایند. در این متن ما انواع شرکت های تولید خاویار و مراحل تاسیس این شرکت ها را برای شما به صورت مختصری شرح می نماییم تا با آنها آشنا شوید. رایبد خاویار یکی از شرکت های تولید خاویار در ایران است که خاویار باکیفیت ایرانی را به میزان قابل توجهی مورد خرید و فروش قرار می دهد.

 

شرکت های تولید خاویار در ایرانلیست قیمت خاویار

لیست قیمتی از خاویار بلوگا و بری به صورت تصویر برای شما عزیزان در این بخش از متن به نمایش گذاشته ایم تا همه افراد و عزیزان تا حدودی با قیمت خرید این خاویارها آشنا شوید.

لیست قیمت خاویارمراحل تولید و استحصال خاویار

در این بخش فیلمی از استحصال خاویارهای ایرانی برایتان به نمایش می گذاریم. استحصال خاویار تمام ماهی های خاویاری شبیه هم هستند و خاویارها مانند هم استحصال می شوند.

خرید و فروش خاویار ایران

خاویار ایران یکی از انواع محصولات مهم و صادراتی است که در ایران تولید می شود. خرید و فروش خاویار ایران امروزه به صورت کاملا اینترنتی در سراسر جهان در حال انجام می باشد. خاویارها انواع مختلفی دارند که در این متن در پایین برای شما بیان نموده ایم. خاویارها خواص بسیار زیادی دارند و خود این امر باعث شده تا خرید و فروشش به میزان زیادی افزایش یابد. خرید و فروش خاویار با استفاده از شرکت های مختلفی که در ایران وجود دارند در حال انجام می باشد. تولید خاویار در ایران روز به روز در حال افزایش است و خود این موضوع سبب شده تا خرید و فروشش نیز افزایش یابد.

خرید و فروش خاویار ایرانشرکت های تولید خاویار در ایران

شرکت های تولید خاویار در ایران انواع مختلفی دارند که در ایران مزارع پرورش زیادی دارند و در حال تولید خاویار هستند. شرکت های تولید خاویار در ایران عبارتند از:

 • شرکت تعاونی مصرف سازمان شیلات ایران
 • شرکت تولید و پروش ماهیان خاویاری مروارید قروق
 • شرکت پدیده ی نیکان صبا
 • شرک خاورا زیست ماهی
 • شرکت تعاونی کارکنان مادر تخصصی خدمات کشاورزی
 • شرکت نگین آبزیان آریا _ دریا سرا

شرکت های تولید خاویار در ایرانمراحل تولید و صادرات خاویار ایران

مراجعه به ادراه ی نظام مهندسی و پس از بلا مانع بودن محل مورد نظر وارد مرحله ی بعدی می شوند. استعلام گرفتن از اداره منابع طبیعی، محیط زیست، دام پزشکی، اداره آب، امور اراضی، اداره برق و دارایی حداقل ۶ ماه تایک سال طول می کشد. مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه های آبزی پروری مدارک شخصی، مدارک شرکت، پر کردن فرم های مختلف، اظهارنامه کارشناسی، نتایج آزمایش آب و خاک، فرم تعهد کارمند نبودن است.

انواع خاویار ایران برای صادرات

 • خاویار بلوگا صادراتی ایران
 • خاویار بری صادراتی ایران
 • خاویار آسترا یا طلایی صادراتی ایران
 • خاویار سوروگا صادراتی ایران
 • خاویار فشرده صادراتی ایران

مراحل تولید و صادرات خاویار ایرانمراحل صدور پروانه تاسیس شرکت های خاویاری

برای صدور پروانه تاسیس هم باید تقاضای صدور پروانه تاسیس، مدارک مورد نیاز صدور پروانه تاسیس، رونوشت موافقت اصولی، گواهی سازمان محیط زیست، گواهی عدم ممنوعیت تبدیل اراضی، قرارداد یا مجوز برداشت آب، قرارداد بهره‌برداری از آب، گواهی اداره کل دامپزشکی، طرح اجرائی، نقشه‌های اجرائی، تعهد نامه رعایت موارد قانونی، اسناد مالکیت مورد قبول را ارائه بدهید.

مراحل صدور پروانه تاسیس شرکت های خاویاریتولید خاویار در ایران

تقریبا  بیش از نیم قرن است که تخم ماهیان خاویاری در دریای خزر تولید می شود. ایران صادر کننده خاویار ایرانی اصل به میزان قابل توجهی می باشد. بعد از زعفران ایران صادر کننده خوبی در زمینه صادرات خاویار ایرانی می باشد. چندین سال است که نام ایران در صدر جدول صادرات خاویار ایرانی وجود داشته و دارد. ایران سالیانه در حدود ۱۰۰ تن خاویار تولید می نماید و بیشتراین میزان را به کشورهای دیگر صادر می نماید. خاویار تولیدی در ایران می تواند بر میزان خرید، فروش و صادرات خاویار نیز تاثیر بگذارد.

تولید خاویار در ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *