عرضه ماهی خاویار اعلا
ماهی خاویار

مرکز عرضه ماهی خاویار اعلا

عرضه ماهی خاویار اعلا با مجوزهای بهداشتی از طریق مراکز پخش عمده انواع خاویار ایرانی چه در قالی روش های اینترنتی و چه در قالب روش های حضوری انجام می گیرد. امروز خوشبختانه با توجه به افزایش میزان تولید خاویار در ایران این محصول علاوه بر تامین نیازهای داخلی توانسته نیاز کشورهای خارجی را نیز تا حدودی بر طرف کرده و از این راه پتانسیل اقتصادی بسیار زیادی را نصیب ایران کند. مصرف خاویار در کلیه رستوران ها و هتل های خارجی به چشم می خورد، که این موضوع نشان می‌دهد مصرف خاویار ایرانی برای این کشورها امری رایج و گسترده شده است.

و تمام این عوامل می‌تواند نشان از داشتن کیفیت بالای خاویار ایرانی باشد. عرضه ماهی خاویار اعلا به کشورهای اروپایی ماهی خاویار اعلا با کیفیت های متفاوت و در بسته بندی های شکیل و مناسب به کشورهای اتحادیه اروپا ارسال می گردد. آلمان یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست که از پایه ترین مشتریان خاویار ایرانی شناخته شده می باشد. این کشور خاویار ایرانی را در تنوع بسیار زیادی خریداری کرده و در بازارهای تجاری خود آن را پخش می‌کند. در این کشور از خاویار ایرانی به صورت عمده در تولید غذاهای بسیار آبرومندانه و گران قیمت مناسب برای مراسم و اعیاد، استفاده می شود. در بین خاویار های صادر شده به کشورهای اروپایی انواع خاویار بلوگا بیشترین مشتریان را برای خود جذب کرده است.

انواع خاویار بلوگا

این نوع خاویار در بازارهای تجاری ایران در سه دسته قرار دارد:

خاویار امپریال
• خاویار درجه یک
• خاویار درجه  دو

عرضه ماهی خاویار اعلا

فروش خاویار ایرانی در بازارهای جهانی

در زمینه فروش انواع خاویار ایرانی به منظور ارسال این محصولات در بازار های جهانی فروشگاه های زیادی در حال فعالیت هستند که این مراکز محصولاتی با تنوع بسیار زیاد به بازار ارائه می کنند. فروش خاویار ایرانی از طریق فروشگاه های اینترنتی امروزه یکی از مدرنترین روش های خرید و فروش انواع خاویار می باشد. جالب است بدانید این نوع خرید و فروش دارای مشتریان بسیار بیشتری نسبت به خرید و فروش های سنتی است و با ایجاد این نوع خرید و فروش در بازار فروش خاویار ایرانی رونق بسیار گسترده ای دیده شده است.

انواع خاویار ایرانی که در بازار جهانی موجود می باشد

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • و……

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *