🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت خاویار بلوگا در سال ۲۰۲۰

قیمت خاویار بلوگا در سال ۲۰۲۰ برای بسته بندی ۵۰ گرمی (فروش داخلی) ۵۵۰ هزارتومن است. اما اگر بخواهیم بحث قیمت هر کیلو خاویار صادراتی و لوکس را داشته باشیم با توجه به اینکه در صادرات معیار قیمت گذاری ارزهای یورو و دلار هستند، صادرات خاویار با واحد یورو محاسبه می گردد. قیمت خاویار بلوگا ایرانی (فبرای صادرات) ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو است. که به تومان چیزی در حدود ۲۰ میلیون تومان خواهد بود..!! این قیمت خاویار برای شرکت تولید کننده ایرانی بسیار جذاب خواهد بود، اما چنین قیمتی بر میزان خرید خاویار در ایران تاثیر منفی داشته و باعث کاهش سفارش و فروش می گردد. قیمت خاویار در سال ۹۹ شاهد روند سعودی بود، دلیل گران شدن آن نیز معلوم و ملموس است. کاهش ارزش ریال، اثر خود را در بازار خاویار هم گذاشت.

البته هر چند قیمت فروش خاویار در داخل ایران از قیمت صادراتی آن بسیار پایین تر است، اما همین افزایش گاه و بی گاه نرخ خاویار می تواند بر میزان خرید خاویار در ایران تاثیر کاهشی بگذارد. تغیرات و نوسانات قیمت خاویار و بررسی دلایل آن نیاز به بررسی همه جانبه و موشکفانه ای دارد. پس از روشن شدن همه جوانب افزایش نرخ، می توان برنامه ریزی مناسبی جهتساماندهی بازار خاویار داشت.

لیست قیمت خاویار در سال ۹۹

این لیست قیمت خاویار برای فروش داخلی رایبد خاویار در سال ۹۹ است. قیمت خاویار بلوگا و بری ایرانی برحسب تومان خواهد است. می توانید به دو  صورت خرید اینترنتی و حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت خاویار بلوگا در سال 2020

لیست قیمت خاویار در سال ۲۰۲۰

این لیست قیمت صادراتی انواع خاویار های عرضه شده توسط رایبد خاویار است. قیمت بر حسب یوررو می باشد و بر اساس تمام هزینه ها تا گمرک کشور مقصد CFR ترخیص در مقصد به پای مشتری خواهد بود.

قیمت خاویار بلوگا در سال 2020

قیمت خاویار بلوگا ایران

قیمت خاوبار بلوگا در ایران چقدر است؟ برای خریداری بهترین نوع خاویار به همراه کیفیتی عالی باید به کدام نمایندگی مراجعه کرد؟ بهترین نمایندگی در ایران نمایندگی‌ها و مراکز خرید و فروش شرکت خاویار ایران می‌باشد.

قیمت خاویار ایرانی در سال ۲۰۲۰ به اوج خود یعنی حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان (فروش داخلی) رسید. در این سال‌های اخیر قیمت انواع خاویار بلوگا به اوج خود رسیده است. به دلیل زیاد بالا و پایین شدن دلار ماهی خاویار هم با نوسانات بازار دچار تغییر قیمت‌های زیادی شد.

قیمت خاویار کیلویی

ما برای این که صادرات خاویار و هم چنین با توجه به توان خرید مردم را بالا ببریم، این ماهی را در قوطی بسته بندی شده در سایز ۵۰ گرمی، ۱۵۰ گرم، و… انجام داده‌ایم تا هم صادرات آن راحتر و سریعتر انجام گیرد، و هم هموطنان عزیزمان توان خرید آن را داشته باشند.

خاویار بلوگا چیست؟

خاویار بلوگا یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع در بین گونه های ماهیان خاویاری میباشد، که رتبه اول را به خود اختصاص داده نه از نظر کیفیت و بلکه از نظر صادراتی نیز در همین رتبه قرار دارد. این محصول خاویاری که جزو اشرافی ترین خاویارها میباشد.

میتوانید به همراه قیمتی کاملا مناسب و کیفیتی اصل و مرغوب از بهترین نمایندگی ها و بزرگترین مراکز ماهیان خاویاری در ایران و شهرهای بزروگ و کوچکش خریداری نمایید.

انواع خاویار بلوگا

 • خاویار بلوگا امپریال
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو
 • خاویار بلوگا سه صفر
 • خاویار بلوگا الماس
 • خاویار رویال بلوگا

قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات به این بستگی دارد که از کدام نوع و درجه یک یا دو باشد. و جهت مطلع شدن با اطمینان خاطر از طبیعی و ارگانیک بودن محصولات تازه ماهیان خاویاری به همراه قیمت‌های بسیار مناسب نیز خریداران می‌توانند به نمایندگی و سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایند.
به همراه خرید بهترین محصولات دریایی و اصیل دریای خزر کشور آنها را در بسته بندی‌های مختلف همانند قوطی و شیشه‌ای درب منزل خود تحویل بگیرند. و می‌توانند علاوه بر بهره مند شدن از قیمت‌های مناسب محصولات فروشگاه معتبر شرکت رایبد خاویار هنگام میل کردن در کنار وعده‌های غذایی خود از کیفیت آنها نیز بهره مند شوند.

قیمت خاویار بلوگا شیلات

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی که از بهترین نوع گونه‌های ماهیان خاویاری دریای خزر کشور می‌باشد. مشتریانی که تمایل به خریدی با کیفیت و درجه یک محصولات ماهیان خاویاری اصیل دریای خزر را علاوه بر امپریال بلوگا دارند. می‌توانند جهت تمایل به خرید اینترنتی بسیار مطمئن و به همراه اصیل‌ترین و تازه‌ترین محصولات به فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور مراجعه کنند. و یا همچنین جهت خریداری حضوری که محدودیتی را برای خریداران شهرهای مختلف کشور ایجاد می‌نمایند، به نمایندگی و سایت فروشگاه خاویار شیلات ایران مراجعه نمایند.

قیمت خاویار بلوگا دریایی - نرخ خاویار دریایی

خاویار بلوگا الماس

خاویار بلوگا دریایی که از بهترین نوع گونه های ماهیان خاویاری دریای خزر کشور می باشد. مشتریانی که تمایل به خریدی با کیفیت و درجه یک محصولات ماهیان خاویاری اصیل دریای خزر را علاوه بر امپریال بلوگا دارند.

میتوانند جهت تمایل به خرید اینترنتی بسیار مطمئن و به همراه اصیل ترین و تازه ترین محصولات به فروشگاه های معتبر سراسر کشور مراجعه کنند. و یا همچنین جهت خریداری حضوری که محدودیتی را برای خریداران شهرهای مختلف کشور ایجاد می نمایند، به نمایندگی و سایت فروشگاه خاویار شیلات ایران مراجعه نمایند.

قیمت خاویار بلوگا در سال 2020

 

خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال

خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال از اسم های مهم و بسیار دیده شده و شنیده شده خاویار ماهی فیل ماهی می باشد. برای تهیه این محصول به همراه قیمت مناسب و کیفیت اصل مشتریان محصولات ماهیان خاویاری میتوانند، علاوه بر داشتن خرید حضوری که میتوانند دست و پا گیر باشد، و خرید را به دلیل اتلاف زمان عقب بیندازد به صورت اینترنتی و آنلاین خرید کنند. این محصولات تازه و بسیار ارگانیک با برندها و نمایندگی های معتبر از خاویار ایران بهره مند گردند. مزیت این خرید داشتن قیمت های مناسبش به دلیل بی واسطه بودن شرکت تولیدی با سابقه نیز بهره ببرند.

قیمت خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال

خاویار بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا درجه یک از بهترین نوع محصولات در بین دیگر گونه های خاویاری و ماهیان دریای خزر ایران می باشد. قیمتش به دلیل گرانبها بودن آن و نایاب بودنش به نسبت دیگر گونه ها و نوع های ماهیان خاویاری متفاوت می باشد. فیل ماهی دریای خزر کشور از راسته تاس ماهیان خاویاری در جهان است. بزرگترین ماهی دریای خزر است و بر اساس تحقیقات به‌دست آمده میتوان گفت زیستگاه اصلی این آبزی دریای خزر است.

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری از این لحاظ می باشد که این خاویار علاوه بر این که دارای قدمتی بسیار طولانی که مربوط به سالهای پیشین و عصر ژوراسیک دارد می باشد. به جهت اینکه بسیار کمیاب و ارزشمند نزد تمام مشتریان و خریداران ماهیان خاویاری نیز می باشد باعث شده است تا به لحاظ گرانبها بودنش در رتبه اول بین کشورهای جهانی و ایرانی قرار دارد. طول فیل ماهی از یک و نیم متر تا بیش از چهار متر است. رکورد صید آن در ایران ۱۲۵۰ کیلوگرم می باشد که توسط مراجعه به نمایندگی های معتبر مانند رایبد خاویار میتوان بهترین محصولات خاویاری را جست و جو نمود.

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری

خاویار سوروگا اوزون برون

خاویار سوروگا اوزون برون سوروگا از ماهی ازون برون به‌دست می آید و بومی دریای خزر ایران نیز میباشد.
این ماهی و خاویارش، کوچک ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران آن را به نام ازون برون می شناسند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد، ولی از نظر طعم این خاویار و گوشت ماهی آن دارای طعمی بی نظیر و گوشتی بسیار لذیذ و خوشمزه میباشد.
برای خریداری به همراه کیفیت های مرغوب و دیگر گونه های تازه ماهیان خاویار در ایران و بازارهای صادراتی میتوانید، به نمایندگی و فروشگاه رایبد خاویار مراجعه کرده، و از کیفیت های ارگانیک محصولاتش بهره مند شوید.

قیمت خاویار سوروگا اوزون برون

خاویار بلوگا در سال ۲۰۲۰

خاویار بلوگا در ایران یکی از مرغوب ترین خاویارها می باشد، که در کشورهای و….. درخواست های زیادی از سوی مردم این کشورها دارد. انواع کورهای متقاضی خاویار بلوگا ایرانی عبارتند از:
 • ایتالیا
 •  آلمان
 •  عمان
 •  کویت
 •  شرق آسیا
 • فرانسه
 • ترکیه
 • سوئیس
 • کانادا

اکثر افراد کیفیت و مرغوبیت خوراک، پوشاک و…. برایشان خیلی با اهمیت است. و هر چیز با برند مخصوص آن را خریداری می کنند اگر آن محصول بی کیفت باشد دیگر درخواستی برای آن وجود ندارد. خوشبختانه ماهی خاویاری ایرانی هم جزو این دسته قرار گرفته است. و افراد فقط اصل آن را خریداری می کنند و بدل آن دیگر جایگاهی ندارد و به‌زودی از بازار حذف خواهد شد.

قیمت خاویار بلوگا در سال 2019

دلایل افزایش قیمت خاویار در سال ۹۹

دلایل افزایش قیمت خاویار در سال ۲۰۱۹ چهمی تواند باشد؟ افزایش خاویار در هر سال به خصوص در سال ۲۰۱۹ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مهم ترین دلایل افزایش قیمت خاویار می تواند نرخ تورمی باشد که این روزها در ایران در حال افزایش است و غیر از این مورد می تواند موارد مهم تری وجود داشته باشد که سبب بالا رفتن قیمت خاویار شود که آن موارد عبارتند از:

 • فشار روانی بازار ناشی از افزایش قیمت ارز
 • میزان کیفیت خاویار استحصالی
 • نوع ماهی خاویاری که خاویار از آن استحصال می شود.
 • هزینه های جاری مجموعه: حمل، سوخت، دستمزد و..
 • هزینه های مختلف ساخت و توسعه استخرها
 • و هزینه های جانبی دیگر

قیمت خاویار بلوگا در سال 2019

فروش خاویار بلوگا در سال ۲۰۲۰

فروش و صادرات خاویار در سال های اخیر به حدود ۲.۵ تا ۵ تن رسیده است، در سال ۹۹ (۲۰۲۰ – ۲۰۲۱) این فروش و تولید را به بالای ۳ تن خواهیم رساند. بیشترین فروش ما، از طریق اینترنت می باشد. خیلی از افراد به دنبال سریع ترین راه برای خرید خاویار بلوگا می باشند، محصول مورد نظر خود را از اینترنت انتخاب و خریداری می کنند.

فروش ویژه رایبد خاویار در مناسبت های مختلف با ۱۵ تا ۲۰ % تخفیف همراه خواهد بود.

ایام فروش ویژه خاویار:
 • ایام نوروز و سال نو
 • ماه مبارک رمضان
 • جشن سال نو میلادی
 • و …

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا صادراتی

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا صادراتی بستگی به این دارد که از کدام دسته در بین ماهیان و گونه های خاویاری میباشد، زیرا قیمت هر یک از ماهیان خاویاری با دیگر گونه های خود متمایز است و از نظر کیفیت نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.

فیل ماهی خاویار امپریال بلوگا را دارا می باشد که بدن باریک و به سمت دم باریکتر می‌شود. پوزه کوتاه و مخروطی نیز از ویژه گی های ظاهری این محصولات ریایی منحضر به فرد می باشد، که دارای چندین سال قدمتی طولانی مربوط به عصر دایناسورها می باشد.

قیمت خاویار بلوگا صادراتی

قیمت کیلویی خاویار بلوگا فروش داخلی

قیمت کیلویی خاویار بلوگا فروش داخلی که در میان نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش هر ماهیان خاویاری در ایران و واقع در شهرهای بزرگ و کوچک آن متفاوت می باشند.

مشتریانی که قصد خرید دارند و میخواهند قبل از تهیه بهترین محصولات تازه و زنده و همچنین پرورشی ماهیان خاویاری از قیمت انواع محصولات خاویاری مطلع شوند، میتوانند به نمایندگی های مورد نظر و معتبر در کشور مراجعه نمایند و این کار ممکن از وقت بسیاری از خریداران را تلف کند. که میتوانند به راحتی با دسترسی آسان با مراجعه کردن به سایت فروشگاه و نمایندگی برند رایبد خاویار محصولاتی بسیار ارگانیک را به همراه بسته بندی های لوکس و قیمت های مناسب خریداری نمایند.

قیمت خاویار بلوگا فروش داخلی

از کجا خاویار بخریم؟

خاویار را مشتریانی که برای اولین بار میخواهند محصولات خاویاری و گوشت ماهیان خاویار خرید کنند دقیق نمیدانند از کجا بخرند؟ دریای خزر ایران به دلیل اینکه در رتبه اول کشور ایران قرار دارد. به جهت تولید محصولات خاویاری و بومی بودن بهترین گونه های صادراتی خاویار در دریای خزر کشور می باشد، بهترین نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش خاویاری را در کشور دارا می باشد
رایبد خاویار در بین نمایندگی ها و برندهای تولیدی خاویاری دارای بزرگترین و معتبر ترین سایت فروشگاه خاویاری در ایران داراست. برای خرید محصولات اصیل به همراه قیمت مناسب کافی است به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

خاویار را از کجا بخریم؟

 • از فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار
 • سایر فروشگاه های اینترنتی معتبر همچون دیجی کالا
 • از نمایندگی های مجاز در سراسر کشور
 • خرید حضوری از مرکز تولید و پرورش ماهیان خاویاری
 • از هایپرمارکت ها معبتر
 • و…….

از کجا خاویار بخریم؟ قیمت خاویار چند؟

خرید خاویار بلوگا به صورت اینترنتی

خرید خاویار بلوگا امروزه به صورت اینترنتی در حال انجام می باشد. قیمت روز خرید خاویار به صورت اینترنتی خیلی مناسب تر از بقیه می باشد. خاویار بلوگا انواع مختلفی را دارا می باشد که هر یک با قیمت مناسبتری از مجموعه رایبد خاویار به فروش می رسد. در این راستا فیلمی برای شما به نمایش گذاشته ایم تا با خاویار و نحوه فروشش کمی آشنا شوید.

انواع بسته بندی خاویار:
 • قوطی اورجینال (یک کیلویی) فلزی
 • قوطی اورجینال (یک کیلویی) پلاستیکی
 • قوطی ریپک (۵۰ گرمی) فلزی
 • بسته بندی ریپک (۵۰ گرمی) شیشه ای

قیمت خاویار بلوگا در سال 2019

نمایندگی خاویار بلوگا تهران

نمایندگی خاویار بلوگا تهران در کشور ایران که علاوه بر معتبر بودنشان به دلیل اینکه در همه جا حضور دارند دسترسی مشتریان را برای خرید محصولات خاویاری آسان نموده اندمیتوان از شرکت های خاویار ایران و میراث خاویار و رایبد خاویار در تهران که مهم ترین مراکز خاویاری می باشد نام برد. شرکت خاویار ایران به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری عرضه میکند. محصولات پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی، خاویار آنها را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای کاملاً بهداشتی و به همراه قیمت های بسیار ارزان و مناسب بفروش میرسند. همراه با محصولات دریایی به دلیل بی واسطه بودن در اختیار مشتریان بازار داخلی و صادراتی قرار میدهد.
نمایندگی خاویار بلوگا تهران - قیمت خاویار در نمایندگی

اسامی نمایندگی خاویار در تهران

 • نمایندگی رایبد خاویار تهران
 • نمایندگی دریا خاویار تهران
 • نمایندگی میراث خاویار تهران
 • نمایندگی باهو خاویار تهران
 • نمایندگی مازند خاویار تهران
 • نمایندگی خاویار ایران تهران
 • نمایندگی کالچر تهران

 

خواص خاویار بلوگا

خواص خاویار بلوگا بسیار می باشد که اول از همه باید بدانید، خاویارهای اصیل ایرانی و تازه فرقی ندارد که از کدام گونه های صادراتی و مهم دریای خزر باشند. که فقط باید اصل باشند و تقلبی نباشند. برای این کار باید به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید. هنگام خرید به برند و سایت فروشگاه شرکت تولیدی توجه کنید. معتبر و قابل اطمینان باشد مراجعه نمایید. خوردن خاویـار می‌تواند بخصوص هنگام صبحانه ویتامین D مورد نیاز برای بدن به عنوان افزایش دهنده قدرت سیستم ایمنی را تأمین کند.

انواع خواص خاویار بلوگا ایرانی

 • تامین ویتامین های مهم برای بدن
 • یکسان کردن فشار خون افراد
 • درمان بسیاری از بیماری ها
 • از بین بردن تمام ویروس های بدن
 • ترمیم هموگلوبین بدن تمام افراد
 • قوی نمون تمام عضلات بدن
 • تضمین سلامتی استخوان ها
 • و…….

خواص خاویار بلوگا و قیمت خاویار چند؟

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *