بسته بندی خاویار بلوگا
خاویار بلوگا

قیمت خاویار بلوگا در سال ۲۰۱۹

قیمت خاویار بلوگا در سا ل ۲۰۱۹همان طور که ما آگاهی داریم به دلیل گران شدن همه چیز و شرایط سالانه ی پرورش و تولید ماهی خاویار از جمله تهیه احداث فضای مناسب و ایجاد گالوانیزه های مخصوص پرورش خاویار که باید متناسب با پرورش این ماهی ها و خرید تخم پرورش ماهی خاویار و رسیدن آن به بچه ماهی خاویار رو به گرانترشدن رفته است.

قیمت خاویار بلوگا

قیمت خاوبار بلوگا چقدر است؟ برای خریداری بهترین نوع خاویار به همراه کیفیتی عالی باید به کدام نمایندگی مراجعه کرد؟ بهترین نمایندگی در ایران کدام نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش خاویاری میباشند؟ با مراجعه به نمایندگی خاویار ایران همراه با چندین سال تجربه کاری میتوانید محصلاتی اصل را خریداری نمایید.

قیمت خاویار بلوگا

دلایل افزایش قیمت خاویار بلوگا در سال ۲۰۱۹

تهیه پودر مخصوص ماهی خاویار ( کنسانتره پروتئنی،آرد گندم ، گلوتن ذرت ، گلوتن گندم ، ژلاتین ، روغن های گیاهی و ماهی ، لیستین ، مکمل‌های معدنی و ویتامینه، مواد محرک سیستم ایمنی و مواد جاذب غذایی یکی از دلایل گران شدن خاویار بلوگا می باشد. مهم ترین دلیل آن  آن آموزش نیروی استخدامی می باشد. باید بصورت شبانه روزی در مکان پرور ش ماهی حضور داشته باشند و از آن ها بطور ویژه محافظت کنند. افزایش حقوق نیروی استخدام شده : اعم از کارگران،کارمندان و… می باشد.  وجود ، دلالان بازاریی که ماهی های تقلبی را به بازار وارد می کنند و به دلیل بی کیفتی و حتی گوشت خاویار نبودن و تخم ماهی قزل آلا و هرینگ را به افراد به عنوان ماهی خاویار می فروشند که باعث نوسانات ونغییر قیمت در بازار می شود.

دلایل افزایش قیمت خاویار بلوگا در سال 2019

قیمت خاویار بلوگا ایران

قیمت خاویار در سال ۲۰۱۹ به اوج خود یعنی۲۰ میلیون تومان رسید.این سال های اخیر قیمت انواع خاویار بلوگا به اوج خود رسیده است . و به دلیل زیاد بالا و پایین شدن دلار ماهی خاویار هم با نوسانات بازار دچار تغیر قیمت های زیادی شد. ما برای این که صادرات خاویار و هم چنین با توجه به توان خرید مردم را بالا ببریم این ماهی را در قوطی بسته بندی شده در سایز۵۰گرمی،۱۵۰گرم،و… انجام داده ایم تاهم صادرات آن راحتر و سریعتر انجام گیرد و هم هموطنان عزیزمان توان خرید آن را داشته باشند.

انواع خاویار بلوگا

 • خاویار بلوگا امپریال
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو
 • خاویار بلوگا سه صفر

قیمت خاویار بلوگا

خاویار بلوگا در سال۲۰۱۹

خاویار بلوگا در ایران یکی از مرغوب ترین خاویارها می باشد. که در کشورهای و….. درخواست های زیادی از سوی مردم این کشورها دارد. انواع کورهای متقاضی خاویار بلوگا ایرانی عبارتند از:

 •  آمریکا
 •  آلمان
 •  عمان
 •  کویت
 •  شرق آسیا

اکثر افراد کیفیت و مرغوبیت خوراک،پوشاک و…. برایشان خیلی با اهمیت است و هر چیز با برند مخصوص آن را خریداریی می کنند اگه آن محصول بی کیفت باشد دیگر درخواستی برای آن وجود ندارد . خوشبختانه ماهی خاویاری ایرانی هم جزو این دسته قرار گرفته است و افراد فقط اصل آن را خریداریی می کنند و بدل آن دیگر جایگاهی ندارد و بزودی از بازارحذف خواهد شد.

خاویار بلوگا در سال2019

فروش خاویار بلوگا در سال ۲۰۱۹

فروش خاویار در سال های اخیر به حدود ۲.۵تن رسیده است و در سال۹۷ این فروش و تولید را به بالی ۳تن خواهیم ساند. بیشترین فروش ما ، از طریق اینترنت می باشد. خیلی از افراد به دنبال سریع ترین راه برای خرید خاویار بلوگا می باشند و محصول مورد نظر خود رااز اینترنت انتخاب و خریداری می کنند.

فروش خاویار بلوگا در سال 2019

خاویار بلوگا چیست؟

خاویار بلوگا یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع در بین گونه های ماهیان خاویاری میباشد که رتبه اول را به خود اختصاص داده نه از نظر کیفیت و بلکه از نظر صادراتی نیز در همین رتبه قرار دارد. این محصول خاویاری که جزو اشرافی ترین خاویارها میباشد را میتوانید به همراه قیمتی کاملا مناسب و کیفیتی اصل و مرغوب از بهترین نمایندگی ها و بزرگترین مراکز ماهیان خاویاری در ایران و شهرهای بزروگ و کوچکش خریداری نمایید.

خاویار بلوگا چیست؟

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا صادراتی

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا صادراتی بستگی به این دارد که از کدام دسته در بین ماهیان و گونه های خاویاری میباشد، زیرا قیمت هر یک از ماهیان خاویاری با دیگر گونه های خود متمایز است و از نظر کیفیت نیز با یکدیگر متفاوت میباشند. فیل ماهی خاویار امپریال بلوگا را دارا می باشد که  بدن باریک و به سمت دم باریکتر می‌شود. پوزه کوتاه و مخروتی نیز از وسژه گی های ضاهری این محصولات ریایی منحضر به فرد می باشد که دارای چندین سال قدمتی طولانی مربوط به عصر دایناسرها می باشد. برای مطلع شدن از قیمت های مناسب محصولات تازه میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا صادراتی

قیمت یک کیلو خاویار بلوگا فروش داخلی

قیمت یک کیلو خاویار بلوگا فروش داخلی که در میان نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش هر ماهیان خاویاری در ایران و واقع در شهرهای بزرگ و کوچک ان متفاوت می باشند مشتریانی که قصد خرید دارند و میخواهند قبل از تهیه بهترین محصولات تازه و زنده و همچنین پرورشی ماهیان خاویاری از قیمت انواع محصولات خاویاری مطلع شوند میتوانند به نمایندگی های مورد نظر و معتبر در کشور مراجعه نمایند و این کار ممکن از وقت بسیاری از خریداران را تلف کنند که میتوانند به راحتی با دسترسی اسان با مراجعه کردن به سایت فروشگاه و نمایندگی برند رایبد خاویار محصولاتی بسیار ارگانیک را به همراه بسته بندی های لوکس و قیمت های مناسب خریداری نمایند.

قیمت یک کیلو خاویار بلوگا فروش داخلی

قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات به این بستگی دارد که از کدام نوع و درجه یک یا دو باشد و جهت مطلع شدن با اطمینان خاطر از طبیعی و ارگانیک بودن محصولات تازه ماهیان خاویاری به همراه قیمت های بسیار مناسب نیز خریداران میتوانند به نمایندگی و سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایند و به همراه خری بهترین محصولات دریایی و اصیل دریای خزر کشور انها را در بسته بندی های مختلف همانند قوطی و شیشه ای درب منزل خود تحویل نمایند و میتوانند علاوه بر بهره مند شدن از قیمت های مناسب محصولات فروشگاه معتبر شرکت رایبد خاویار هنگام میل کردن در کنار وعده های غذایی خود از کیفیت انها نیز بهره مند شوند.

قیمت خاویار بلوگا شیلات

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی که از بهترین نوع و گونه های ماهیان خاویاری دریای خزر کشور می باشد را مشتریانی که تمایل به خریدی با کیفیت و درجه یک محصولات ماهیان خاویاری اصیل دریای خزر را علاوه بر امپریال بلوگا دارند میتوانند جهت تمایل به خرید اینترنتی بسیار مطمعن و به همراه اصیل ترین و تازه ترین محصولات و یا همچنین جهت خریداری حضوری که محدودیتی را برای خریداران شهرهای مختلف کشور ایجاد می نمایند به نمایندگی و سایت فروشگاه رایبد خاویار ایران مراجعه نمایند.

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا الماس

خاویار بلوگا الماس نیز از دیگر نام های مختلف خاویار فیل ماهی می باشد که به دلیل محبوبیت های و داشتن طرفدارهای بسیاری در کشورهای مختلف و بزرگ جهانی علاوه بر ایران از اسم های بسیاری برخوردار می باشد که از دیگر نام ها میتوان به رویال بلوگاه و بلوگا سه صفر اشاره نمود که مشتریان ایرانی و خارجی برای خرید بسیار با کیفیت و قیمت های مناسب با نوع هر محصولات خاویاری علاوه بر بلوگا میتوانند به نمایندگی و سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایند و اطلاعات محصول مورد نظر خود را قبل از خرید دریاف نمایند.

خاویار بلوگا الماس

خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال

خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال از اسم های مهم و بسیار دیده شده و شنیده شدم خاویار ماهی فیل ماهیی می باشد که برای تهیه به همراه قیمت مناسب و کیفیت اصل مشتریان محصولات ماهیان خاویاری میتوانند علاوه بر دلشتن خرید حضوری که میتاونند دست و پا گیر باشد و خرید را ب دلیل اتلاف زمان عقب بیاندازد به صورت اینترنتی و انلاین نیز میتوانند از محصولات تازه و بسیار ارگانیک برند و نمایندگی فروشگاه رایبد خاویار ایران بهره مند گردند و از قیمت های مناسبش به دلیل بی واسطه بودن شرکت تولیدی با سابقه نیز بهره ببرند.

خاویار بلوگا امپریال یا خاویار بلوگا رویال

خاویار بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا درجه یک از بهترین نعو محصولات در بین دیگر گونه های خاویاری و ماهیان دریای خزر ایران می باشد و قیمتش به دلیل گرانبها بودن ان و نایاب بودنش به نسبت دیگر گونه ها و نوع های ماهیان خاویاری متفاوت می باشد. فیل ماهی دریای خزر کشور از راسته تاس‌ماهیان خاویاری در جهان می باشد که، بزرگ‌ترین ماهی دریای خزر است و بر اساس تحقیقات بدست امده میتوان گفت زیستگاه اصلی این آبزی دریای خزر و دریای سیاه است.

خاویار بلوگا درجه یک

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری از این لحاظ می باشد که این خاویار علاوه بر این که دارای قذمتی بسیار طولانی که مربوط به سالهای پیشین و عصر ژوراسیک دارد می باشد به جهت اینکه بسیار کمیاب و ارزشمند نزد تمام مشتریان و خریداران ماهیان خاویاری نیز می باشد باعث شده است تا به لجاظ گرانبها بودنش در رتبه اول بین کشورهای جهانی و ایرانی قرار دارد. طول فیل ماهی از یک و نیم متر تا بیش از چهار متر است. رکورد صید آن در ایران ۱۲۵۰ کیلوگرم می باشد که توسط مراجعه به نمایندگی های معتبر مانند رایبد خاویار میتوان بهرین محصولات خاویاری را جست و جو نمود.

تفاوت قیمت خاویار ماهی بلوگا با دیگر ماهیان خاویاری

خاویار سوروگا اوزون برون

خاویار سوروگا اوزون برون سوروگا از ماهی ازون برون بدست می اید و بومی دریای خزر ایران نیز میباشد. این ماهی و خاویارش کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه ان را به نام ازون برون می شناسند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد ولی ازنظر طعم این خاویار و گوشت ماهی اش دارای طعمی بی نظیر و گوشتی بسیار لذیذ و خوشمزه میباشد. برای خریداری به همراه کیفیت های مرغوب و دیگر گونه های تازه ماهیان خاویار در ایران و بازارهای صادراتی میتوانید به نمایندگی و فروشگاه رایبد خاویار مراجعه کرده و از کیفیت های ارگانیک محصولاتش بهره مند شوید.

خاویار سوروگا اوزون برون

 

از کجا خاویار بخریم؟

خاویار را مشتریانی که برای اولین بار میخواهند محصولات خاویاری و گوشت ماهیان خاویار دریای خزر ایران را به دلیل اینکه در رتبه اول کشور ایران قرار دارد به جهت تولید محصولات خاویاری و بومی بودن بهترین گونه های صادراتی خاویار در دریای خزر کشور می باشد، بهترین نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش خاویاری را در کشور دارا می باشد که رایبد خایار در بین نمایندگی ها و برندهای تولیدی خاویاری درای بزرگترین و معتبر ترین سایت فروشگاه خاویاری در ایران می باشد و برای خرید محصولات اصیل به همراه قیمت مناسب کافیست به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

خاویار را از کجا بخریم؟

 • از فروشگاههای اینترنتی
 • از سایت های اینترنتی
 • از نمایندگی های مجاز
 • از مزارع پرورش ماهیان خاویاری
 • از هایپرمارکت ها
 • و…….

از کجا خاویار بخریم؟

 

نمایندگی خاویار بلوگا تهران

نمایندگی خاویار بلوگا تهران در کشور ایران که علاوه بر معتبر بودنشان به دلیل اینکه در همه جا جضور دارند دسترسی مشتریان را برای خرید محصولات خاویاری اسان نموده اند میتوان از شرکت های خاویار ایران و میراث خاویار و رایبد خاویار در تهران که مهم ترین مراکز خاویاری می باشد نام برد. رایبد خاویار ایران به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری را پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی خاویار انها را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای کاملا بهداشتی و به همراه قیمت های بسیار ارزان و مناسب با محصولا دریایی به دلیل بی واسطه بودن در اختیار مشتریان یازار داخلی و صادراتی قرار میدهد.

انواع نمایندگی های موجود در تهران

 • نمایندگی مجاز رایبد خاویار تهران
 • نمایندگی مجاز دریا خاویار تهران
 • نمایندگی مجاز میراث خاویار تهران
 • نمایندگی مجاز باهو خاویار تهران
 • نمایندگی مجاز مازند خاویار تهران
 • نمایندگی مجاز خاویار ایران تهران
 • نمایندگی مجاز کالچر تهران

نمایندگی خاویار بلوگا تهران

خواص خاویار بلوگا

خواص خاویار بلوگا بسیار می باشد که اول از همه باید بدانید خاویارهای اصیل ایرانی و تازه فرقی ندارد که از کدام گونه های صادراتی و مهم دریای خزر باشند و فقط باید اصل باشند و تقلبی نباشند که برای اینکار باید به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید و توجه کنید هنگام خرید که میتوانید برای خرید به برند و سایت فروشگاه شرکت تولیدی معتبر و با اطمینان رایبد خاویار که دارای چندین سال سابقه بسیار درخشان می باشد مراجعه نمایید. خوردن خاویـار می‌تواند بخصوص هنگام صبحانه ویتامین D مورد نیاز برای بدن به عنوان افزایش دهنده قدرت سیستم ایمنی را تأمین کند.

انواع خواص خاویار بلوگا ایرانی

 • تامین ویتامین های مهم برای بدن
 • یکسان کردن فشار خون افراد
 • درمان بسیاری از بیماری ها
 • از بین بردن تمام ویروس های بدن
 • ترمیم هموگلوبین بدن تمام افراد
 • قوی نمون تمام عضلات بدن
 • تضمین سلامتی استخوان ها
 • و………..

خواص خاویار بلوگا

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *